Nëntotali
0.00

Gota Uji, 245ml, Anika, 12 Copë

4.59 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Seti i gotave të ujit.

  Me material qelqi.

  Mund të pastrohen edhe në enëlarëse.

  Dimensionet: 7.5x7.5 cm
 • gota,uji,anika

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve