Nëntotali
0.00

Set Pirunj, Të Mëdhenjë, Zarif, Nehir, 6 Copë

11.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
   Të gjitha grupet e lugëve prodhohen duke përdorur çelik inox 18/10 Cr-Ni.

  * Si bukurisë ashtu edhe qëndrueshmërisë i kushtohet rëndësi në dizajnet e tyre.

  * Të gjithë kompletet e lugëve Nehir mund të lahen në pjatalarëse në një program delikat.

 • set,pirunj,,mëdhenjë,,zarif,,nehir

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve