Nëntotali
0.00

Set Tigan dhe Shpatull, 3P

7.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Projektuar kundër ngjitjes dhe djegieve të ushqimeve.

  Rezistente ndaj gërvishtjeve.

  Mund të pastrohet në enëlarëse.

  Në Dispozicion:
  1 Tigan 22Cm.
  1 Tigan 26Cm.
  1 Shpatull për servim.
 • set,tigan,dhe,shpatull,3p

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve