Nëntotali
0.00

Set Ushqimi, 12 Pjesë, Home Colection, 4 Persona

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Seti përshtatet si në një hapësirë klasike ashtu edhe në atë moderne. 
  Mund të përdoren në mikrovalë dhe të pastrohen në enëlarëse.
  Materiali: Keramikë & Porcelan.

  LlojiDimensionetSasia
  Pjatë
  ⌀28cm
  4 Copë
  Pjatë
  ⌀21cm
  4 Copë
  Pjatë Supe⌀16.5cm/h:7cm
  4 Copë
 • set,porcelani,,home,colection

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve