Nëntotali
0.00

Set Pjata, 18 Pjesë

19.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Set pjatash nga porcelani i cilësisë së lartë.

  Formë e rrumbullakët.

  Me dizajn të veqant.

  Janë rezistente ndaj gërvishtjeve.

  Mund të pastrohen edhe në enëlarëse.


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve