Nëntotali
0.00

Set Porcelani, 18 Pjesë, 6 Persona

17.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Seti i pjatave nga porcelani i cilësisë së lartë.

  Me formë të rrumbullakët.

  Me dizajn klasik.

  Janë rezistente ndaj gërvishtjes.

  Mund të pastrohen edhe në enëlarëse.
 • set,porcelani,pjese,ariana

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve