Nëntotali
0.00

Set Gota për Ujë, Lav, 475ml, 6 Copë

5.49 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Nëse dëshironi të mbuloni çdo cep të shtëpisë tuaj dhe të zotëroni produktet e reja më të fundit që do tjua bëjnë jetën më të lehtë, atëherë duhet të blini LAV Terra 475 cc.
  Materiali: Kristal
  Ngjyra: transparente
  Kapaciteti: 475 cc
  Përafërsisht. dimensionet: ø 7.1 x 11 cm

 • set,gota,per,ujë,,lav

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve