Nëntotali
0.00

Set Lugë, të Mesme, Çubuk Rose, Ozuçar, 6 Copë

7.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Ideale për përdorim gjatë gjithë ditës tuaj: nga mëngjesi deri në darkë duke mbuluar çdo nevojë tuajën.

  Dizajni i thjeshtë do ti përshtatet çdo shërbimi, duke bërë të mundur të gjitha llojet e kombinimeve të tryezave.

  Mund të lahen në enëlarëse dhe nuk e humbin shkëlqimin e tyre edhe pas shumë cikleve.

  Ndërtuar nga çelik inox rezistent ndaj ndryshkut me cilësi premium, i qëndrueshëm dhe i shëndetshëm për përdorim të përditshëm.

  Të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe zyrtar, si piknik, kampe, udhëtime, si dhe dasma, ditëlindje, festa familjare festive, restorante apo hotele.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve