Nëntotali
0.00

Set Lugë, të Vogla, për Çaj, 6 Copë

4.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Ideale për përdorim gjatë gjithë ditës tuaj: nga mëngjesi deri në darkë duke mbuluar çdo nevojë tuajën.

  Dizajni i thjeshtë do ti përshtatet çdo shërbimi, duke bërë të mundur të gjitha llojet e kombinimeve të tryezave.

  Mund të lahen në enëlarëse dhe nuk e humbin shkëlqimin e tyre edhe pas shumë cikleve.

  Ndërtuar nga çelik inox rezistent ndaj ndryshkut me cilësi premium, i qëndrueshëm dhe i shëndetshëm për përdorim të përditshëm.

  Të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe zyrtar, si piknik, kampe, udhëtime, si dhe dasma, ditëlindje, festa familjare festive, restorante apo hotele.

 • set,luge,,vogla,,çaj

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve