Nëntotali
0.00

Set Gota për Çaj, 12 Pjesë ( 6 Gota, 6 Tablla).

29.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Gota çaji me dizajn klasik turk për 6 persona.
  Set i mrekullueshëm për çajin turk, çajin oriental, çajin e nxehtë, çajin maroken, dhe shumë më tepër.

  Materiali: Qelq.
  Sasia: 6 Gota, 6 tablla.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve