Nëntotali
0.00

Pjatë për Servim, 31.5x13.2cm

2.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  E Përshtatshme për të shërbyer, ruajtur dhe organizuar lloje të ndryshme frutash, të tilla si mollë, portokall, banane, dardhë, limon, ananas etj.  Gjithashtu, për të shërbyer, ruajtur dhe organizuar perime, bukë, tortë, biskota, karamele, dhe sende të tjera shtëpiake.

  E përsosur për dasma, festa, ditëlindje dhe dhurata për pushime.

  Praktike për përdorim.

  Pastrohet shumë lehtë.

  Materiali: Porcelan.

  Dimensionet: 31.5x13.2cm.

  Këshillë: Për shkak të mundësisë së fshirjes së ngjyrës, nuk preferojm që pjata të pastrohet në enëlarëse.


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve