Nëntotali
0.00

Set Pjata Porcelani, 24 Pjesë

54.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Me delikatesën e dizajnit në çdo detaj.
  Duke mbartur në formën dhe bukurinë e pastër  koleksioni frymëzuar për tavolina romantike dhe të veçanta.
  Bën çdo vakt unik, tavolinat e ngrënies fitojnë një pamje të privilegjuar, ndërsa shijet e servirura takohen me përsosmërinë.

  Materiali: Porcelan.

  Sasia:Dimensionet:
  6 Pjata SupeØ14cm/h5cm
  6 Pjata GjelleØ20.5cm/h3.5cm
  6 Pjata të VogëlaØ21cm/e cekët.
  6 Pjata të MëdhaØ26.5cm/e cekët.

 • set,pjata,porcelani,,sahan,tanir,ushqim,drek,dark,mengjes,kafjall,sill

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve