Nëntotali
0.00

Set Pjata, Porcelani, 24 Pjesë

49.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  -Mund të përdoren për ushqime të ndryshme.

  - Lehtë për tu pastruar.

  Materiali: Porcelan.

  Sasia:Dimensionet:
  6 Pjata SupeØ14cm/h5cm
  6 Pjata GjelleØ20cm/h4cm
  6 Pjata të VogëlaØ21cm/e cekët.
  6 Pjata të MëdhaØ27cm/e cekët.
 • set,pjata,porcelani,,tanir,sahan

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve