Nëntotali
0.00

Set Pjata Porcelani, 24 Pjesë, Kosova

49.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  -Mund të përdoren për ushqime të ndryshme.

  - Lehtë për tu pastruar.

  Materiali: Porcelan.

  Sasia:Dimensionet:
  6 Pjata SupeØ16.5cm/h4.5cm
  6 Pjata GjelleØ22.5cm/h3.5cm
  6 Pjata të VogëlaØ21.5cm/e cekët.
  6 Pjata të MëdhaØ26.5cm/e cekët.


 • pjata,porcelani,,kosova

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve