Nëntotali
0.00

Set Pjata Porcelani, 24 Pjesë, Kosova

39.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  -Mund të përdoren për ushqime të ndryshme.

  - Lehtë për tu pastruar.

  Materiali: Porcelan.

  Sasia:Dimensionet:
  6 Pjata SupeØ17cm/h4cm
  6 Pjata GjelleØ21.5cm/h4cm
  6 Pjata të VogëlaØ20cm/e cekët.
  6 Pjata të MëdhaØ25.5cm/e cekët.


 • set,pjata,porcelani,,kosova

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve