Nëntotali
0.00

Set Pjata Porcelani, 24 Pjesë, Kosova

49.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    -Mund të përdoren për ushqime të ndryshme.

    - Lehtë për tu pastruar.

    Materiali: Porcelan.

    Sasia:Dimensionet:
    6 Pjata SupeØ17cm/h4.5cm
    6 Pjata GjelleØ21.5cm/h4cm
    6 Pjata të VogëlaØ20cm/e cekët.
    6 Pjata të MëdhaØ25.5cm/e cekët.
  • set,pjata,porcelani

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve