Nëntotali
0.00

Set Pjata, 18 Pjesë, Arcopal, 6 Persona

27.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
   I sigurt në larës enësh.
  Mund të përdoret në mikrovalë.
  Pjata të bardha me print lulesh gri dhe rozë.

  Përmasat e pjatës së sheshtë: 27 cm
  Përmasat e pjatës së thellë: 20 cm
  Përmasat e pjatës së ëmbëlsirës: 19 cm
 • set,pjata,,arcopal,,6,persona

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve