Nëntotali
0.00

Set për Pije, 31 Pjesë, Sigma, 6 Persona

39.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Mos e lani produktin në pjatalarëse.

  Detergjentët dhe kripërat e enëlarëses mund ta dëmtojnë produktin për përdorim afatgjatë!

  Lajini me sfungjer për të siguruar një jetë të gjatë shërbimi të produktit. 

  Karakteristikat e produktit:

  Fletë qelqi 31 Copë;

  6 gota çaji;

  6 tablla çaji;

  6 gota uji;

  6 gota vere;

  6 gota të gjata;

  1 Shishe qelqi.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve