Nëntotali
0.00

Pjatë për Ëmbëlsirë, Ø20cm , 6 Copë

8.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  -Mund të përdoren për ushqime të ndryshme.

  - Lehtë për tu pastruar.

  Materiali: Qelq.

  Dimensionet:  Ø20cm/cekët. 

 • pjate,ëmbëlsirë,,ø20cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve