Nëntotali
0.00

Enë për Grizina, 4 Copë, 32x19cm

7.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Ngjyrat dhe shtypja nuk zbehen.

  • Lehtë për tu pastruar, nuk përmban mikrobe.

  Të mos pastrohen në enelarëse.

  • Ka një strukturë materiale plotësisht të shëndetshme dhe ekologjike.


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve