Nëntotali
0.00

Enë e Thellë, për Sallatë, 2 Copë

4.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  E bërë nga material qeramik cilësor.
  Shtoni elegancë në tryezat tuaja.
  Rezistent ndaj gërvishtjeve.
  Ajo ruan shkëlqimin e saj për vite si dita e parë.
  Është i përshtatshëm për kontakt me ushqimin.

  Madhësitë e produktit:
  Diametri: Pjata e madhe: 23.5cm; Pjata e vogël: 19.5cm.
  Thellësia: Pjata e madhe: 8cm; Pjata e vogël: 6 cm.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve