Nëntotali
0.00

Shportë për Bukë, Yakut

6.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  I qëndrueshëm për shumë vite -

  Me Pëlhurë që lahet

  Pjesa e pëlhurës është velcro, mund të hiqet dhe lahet lehtë.

  Madhësia e produktit: Diametri: 21cm;  lartësia: 10cm;

  Materiali: Qelik inox, dhe pëlhurë tekstili.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve