Nëntotali
0.00

Filxhan për Çaj, 1 Copë, Marble, Ngjyra e Zezë

1.59 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Dhuratë perfekte për të gjitha rastet përfshirë Ditën e Etërve, Ditëlindjet, Krishtlindjet, Dasmat, Ditën e Nënave etj.

  Për të gjitha grupmoshat.

  Printim i përhershëm, duke mos u hequr në pjatalarëse apo mikrovalë.

  Materiali: Porcelan.
 • filxhan,çaj,,marble

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve