Nëntotali
0.00

Set Filxhana, për Kafe, 6 Cp

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Janë bërë nga materiali porcelani me cilësi të lartë, modelet e bukura me ngjyra dhe sipërfaqen e lëmuar.
  Materiali: Porcelan.

  Sasia: 6 Copë.

  Kujdes: Ne ju sugjerojm të mos i pastroni çdo herë në enëlarëse, përbërësit e fortë të detergjentit dhe kripës së enëlarëses mund të kenë ndikim negativ në jetëgjatsinë e produktit dhe fshirjen e ngjyrave.


 • set,filxhana,,per,kafe,,,6,cp

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve