Nëntotali
0.00

Set Filxhana për Kafe, 6 Copë

9.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Janë bërë nga materiali porcelani me cilësi të lartë, modelet e bukura me ngjyra dhe sipërfaqen e lëmuar, është një kënaqësi e mrekullueshme kur e përdorni.

  Materiali: Porcelan.
  Sasia: 6 Copë.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve