Nëntotali
0.00

Filxhana për Kafe, 6 Copë

14.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Filxhana për kafe.

  Materiali: Porcelan.

  Printim i përhershëm, duke mos u hequr në pjatalarëse apo mikrovalë.

  Kapaciteti: 100cc.

 • filxhana,kafe,6,cope

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve