Nëntotali
0.00

Set Filxhana, Për Kafe 90ml, 6 Cp

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Filxhan për kafe.

  Madhësia e vogël.

  Materiali: Porcelan.

  Mund te pastrohen edhe në enëlarëse.

 • set,filxhana,kafe,90ml,6,cp,

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve