Nëntotali
0.00

Pjatë Druri, për Servim, 20x2cm

7.49 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Kjo pjatë prej druri ka ngjyrë kafe dhe përmban detaje të gdhendura në bambu.

  Ideale për ushqime dhe ushqime të ftohta dhe të ngrohta.

  Shijoni ushqimet, perimet dhe meze të preferuara me stil, ndërsa i servoni në pjatat prej druri.

  Ideale për festa, kokteje, BBQ, darka ose piknik. 

  Dimensionet: 20x2cm.

  Kujdes: Pjata nuk është e përshtatshme për larje në enëlarëse ose përdorim në mikrovalë, pas larjes manuale dhe duhet të lihet të thahet në ajër në mënyrë që të thahet mirë. Ju lutemi lajeni para përdorimit të parë.

 • pjate,druri,,servim

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve