Nëntotali
0.00

Pjatë për Servim, Qeramike 36CM

9.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Pjatë për servim.

  Me dizajn dekorues dhe kualitet të lartë.

  Nga qeramika shumë cilësore.

  Praktike në përdorim.

  Pastrohet shumë lehtë.

 • pjate,servim,qeramike,36cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve