Nëntotali
0.00

Pjatë për Servim, Porcelan-Dru

1.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Pjata për servim.

  është shumë praktike në përdorim.

  Prodhuar nga druri cilësor.

  Pastrohet lehtë me dorë.

  Nuk rekomandohet të pastrohet në enëlarëse.

 • pjate,servim,,porcelan-dru

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve