Nëntotali
0.00

Xhygym për Çaj, Qelq, 450ml

7.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Ky çajnik është i punuar me dorë,  mund të vendoset direkt në furrë me mikrovalë ose në soba elektrike ose me gaz për të ngrohur ujin.

  Bërë nga qelqi borosilikat rezistent ndaj nxehtësisë.
  Trupi është optimizuar për të qenë më i trashë për përdorim të përditshëm lirshëm, i sigurt në makinë larëse enësh ose me dorë.
  Projektuar posaçërisht me grykë që nuk pikon dhe dorezë ergonomike e përsosur për një kontroll të fortë.
  Fundi i kazanit është projektuar të jetë i sheshtë dhe më i qëndrueshëm në sobë.
  Filtri i lëvizshëm  për çaj turk ose çaj lulesh.
  Kapaku i përshtatet shportës së çajit si kur futet ashtu edhe hiqet.

  Kapaciteti: 450ml.
  Temperatura: -20°C deri 150°C.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve