Nëntotali
0.00

Bokall Porcelani, për Vaj dhe Uthull

6.49 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Ideale për mbajtjen  e erëzave të lëngshme, të tilla si vaj ulliri, uthull dhe salcë soje për ngjarje ose ahengje zyrtare ose joformale gjatë darkës.

  Eleminon krijimin e aromës së lëngjeve për shkak të ekspozimit ndaj dritës.

  Mbyllje hermetike për ushqim të sigurt për të ruajtur freskinë.

  Dimensionet: 21.5cm.

  Me kapak Gome.


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve