Nëntotali
0.00

Xhezve për Kafe, Nr 3, Polochef

3.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Falë veshjes së tij prej graniti, ruan nxehtësinë.

   Kursen energji dhe kohë.

  Siguron transferimin më të lartë të nxehtësisë në të gjitha llojet e furrave.

  Nuk ka veçori induksioni.

 • xhezve,kafe,,polochef

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve