Nëntotali
0.00

Set Pjata për Ëmbëlsirë, 7 Pjesë, Ø21cm, Favorite

22.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Janë bërë prej materiali të fortë, duke i bërë ato shumë të gjithanshme dhe ideale si për përdorim të përditshëm ashtu edhe për raste të veçanta

  Enët janë të sigurta për mikrovalë dhe larës enësh, duke ofruar pamje të mrekullueshme.

  -Mund të përdoret për ushqime të ndryshme.

  - E lehtë për tu pastruar.

  Materiali: Qelq.

  Përmbajtja:
  6 Pjata Ø21cm;
  1 Pjatë Ø28cm
 • set,pjata,ëmbëlsirë,,favorite

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve