Nëntotali
0.00

Tabak me Dizajn, 22x45x10cm

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Tabaka dekorative, e bërë nga druri i lëmuar i punuar me dorë dhe i mbuluar me një sipërfaqe elegante xhami.

  Kjo tabaka shërben gjithashtu si një bazë me stil për një pjesë të dhomës së ngrënies të mbushur me qirinj, një zbukurim dekorativ për një tryezë korridori apo edhe servim.

  Tabaka praktike dhe dekorative e stilit retro për komodinën tuaj.
  Dhuratë elegante për ditëlindjet, krishtlindje, dasma, përvjetorët ose ndonjë rast special.

  Materiali: Metal & Qelq.


  Dimensionet: 

  Gjatësia: 45cm;

  Gjerësia: 22cm.

  Lartësia: 10cm.

  Kujdes: Nuk preferohet të pastrohet në enëlarëse, për shkak të mundësisë së fshirjes së ngjyrës. 

  Pas pastrimit në mënyrë  manuale, lëreni të thahet në ajër.


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve