Nëntotali
0.00

Set Kavanoza, 3 Copë, me Kapak

6.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Përdoret për të ruajtur dhe ngrirë ushqime.
  Material xhami me cilësi të lartë.
  I sigurt në mikrovalë (pa kapak).

  Kapaciteti:
  1. Diametri: 120mm.
  2. Diametri: 150mm.
  3. Diametri: 180mm.
 • kavanoza

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve