Nëntotali
0.00

Terëse Elektrike për Rroba, FRJ-003

22.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

22.90 €

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Varëse elektrike për tharrjen e rrobave ideale për tharrjen e shpejtë të rrobave, praktike për përdorim , e nevojshme për valixhen tuaj të udhëtimit

  Fuqia: 150W;

  Tension: 220v/50hz;

  Pesha e ngarkueshme: 5kg;

  Ka llojin e erës së nxehtë/erës së ftohtë.

  Dimensionet: 

  Gjatësia: 42cm;

  Gjerësia: 20cm;

  Lartësia: 7cm;


    • terese,elektrike,rroba,,frj-003,tesha

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve