Nëntotali
0.00

Tigan për Krepa, 24x2cm

3.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Projektuar kundër ngjitjes dhe djegieve të ushqimeve.

  Rezistente ndaj gërvishtjeve.

  Mund të pastrohet në enëlarëse.

  Dimensionet: 24x 2h cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve