Nëntotali
0.00

Tenxhere 26cm, me Rrjetë për Pomfrita

4.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  TENXHERE ME TRE MËNYRA TË NDRYSHME TË GATIMIT - Ena e gatimit me tavë 3 në 1 është e përsosur si tenxhere për gatim supe, si tenxhere me avull perimesh ose si tigan për skuqje të patates.
  Salca dhe zierje, ushqime të shëndetshme në avull dhe skuqje të gjitha në një tenxhere!
  MATERIALE ME CILËSISË TË LARTË - Tenxherja e gatimit 3 në 1 është prej çeliku karboni që nuk ngjit, ka një shportë për skuqje zhytëse dhe një kapak qelqi transparent me ventilim. 
  Shumë e sigurt për tu përdorur
  - Tenxherja 3 në 1 ka dy doreza termike për një kapje dhe transport të sigurt.
  Mund të përdoret në plloqa me gaz, elektrike dhe qeramike.
  Lehtë për tu larë, me dorë ose në makinë larëse enësh.
  - Falë materialit jo ngjitës të tenxheres 3 në 1, mund ta lani lehtësisht me dorë pa mundim, por mund të lahet edhe në makinë larëse enësh.
 • tenxhere,rrjete,pomfrita

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve