Nëntotali
0.00

Shtresë Mermeri, Mopita 20cm, 1 Copë

4.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Shtresë qeramike me fund prej tape që nuk rrëshqet dhe rezistente ndaj gërvishtjeve.

  Produkti i disponueshëm në 2 forma të ndryshme dhe 3 dekorime.

  Diametri: 20 cm

 • shtrese,mermeri,,mopita

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve