Nëntotali
0.00

Set Thika, Dora, Mopita, 4 Copë

14.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Seti përbëhet nga thika Chef (gjatësia e tehut 20 cm), thika Santoku (gjatësia e tehut 17,5 cm), thika e përdorimit (gjatësia e tehut 12,5 cm) dhe thika e prerjes (gjatësia e tehut 8,75 cm).

  Tehet janë prej çeliku inox, dorezat janë ergonomike, me efekt të butë druri.

  Lehtë për tu pastruar dhe rezistente.


 • set,thika,,dora,,mopita

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve