Nëntotali
0.00

Set Thika, Barbecue, Mopita 6 Copë

11.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Thikë tipike bifteku, me teh inox të dhëmbëzuar dhe dorezë profesionale në plastikë polipropileni.

  Një klasik që nuk vendos kurrë.

  Ideale në tryezë, ju lejon të prisni lehtësisht mishin.

  Mund të përdoret edhe si mjet për Barbecue.

  I sigurt në larës enësh.

  Ne rekomandojmë tharjen e tehut menjëherë pas çdo larjeje.

  Madhësia: 22 cm / Trashësia e tehut: 1,5 mm / Gjatësia e tehut: 11,25 cm

 • set,thika,,barbecue,,mopita

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve