Nëntotali
0.00

Kuti për Çaj, Papafingo, Mopita 20x8.5x8.5cm

7.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Prej çeliku të zi mat, të galvanizuar, kapakë bambu dhe shkrime në ngjyrë bakri.

  Materialet e ndryshme dhe kombinimet e pazakonta i japin linjës modernitet dhe i referohen koncepteve të arkitekturës industriale.

  Përmasat: 20x8.5x8.5cm;

 • kuti,çaj,,papafingo,,mopita

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve