Nëntotali
0.00

Gota për Ujë, London, Mopita 475ml, 6 Copë

8.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Seti 6 londinez i Qb by Mopita është në xhami transparent.

  Dizajn bashkëkohor dhe linja bujare për një gotë elegante dhe të përjetshme, të përshtatshme për përdorim të përditshëm.

  Kapaciteti 475 ml.

  I sigurt në larës enësh.

  Dimensionet: 11,1 × 6,9 cm;

 • gota,ujë,,london,,mopita

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve