Nëntotali
0.00

Tepsi e Ëmbëlsirë, Mopita, 26cm

9.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Forma e tij për çdo ide të ëmbël apo të shijshme!

  Tavë çeliku që hapet, material ideal për gatim të shpejtë dhe uniform në furrë.

  Veshje jo ngjitëse me cilësi të lartë për shkrirje dhe pastrim të lehtë.

  Reziston deri në 230°.

  E disponueshme në dy ngjyra: e jashtme jeshile dhe e brendshme gri ose e jashtme argjendi dhe e brendshme gri.

  Pa PFOA.

  I gjithë koleksioni i linjës: tepsi për ëmbëlsira të valëzuar, kallëp për tartë, kallëp për kumbulla, tavë drejtkëndëshe, myk për kifle dhe myk për donut.

  Dimensionet: Diametri: 26cm / Lartësia: 6.8cm;

 • tepsi,embëlsirë,,mopita

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve