Nëntotali
0.00

Tenxhere Induksioni, Venus, Mopita 24cm

34.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Linja e Venusit nga Q.b. nga Mopita është inovative, funksionale dhe tërheqëse, si planeti nga i cili ka marrë emrin.

  Në alumin e farkëtuar, ka një pamje të jashtme gri me shkëlqim, ndërsa pjesa e brendshme është e veshur me një jongjitëse të ashpër inovative për anti-ngjitje dhe rezistencë sensacionale.

  Ideale për një gatim të shëndetshëm dhe pa yndyrë.

  Dorezat janë në prekje të butë që nuk rrëshqasin me futje kromi.

  Baza induksioni e përshtatshme për të gjitha llojet e pjanurave.

  Pa PFOA dhe nikel.

  Për Shporet elektrik, gazi, qelqi/qeramike.

  Dimensioent: Diametri: 24cm / Lartësia: 10.6cm / Trashësia: 3mm

 • tenxhere,induksioni,,venus,,mopita

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve