Nëntotali
0.00

Xhezve për Kafe, Nr 3, Black Code, 1 Copë

11.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Me një dizajn thelbësor, të zezë rreptësisht mat, ato janë prej alumini me dorezë në prekje të butë të zezë.

  Fundi silikoni i përshtatshëm për të gjitha llojet e pjanurave.

  Mund të përdoren në shporet gazi, elektrik, qeramikqelq.

 • xhezve,kafe,,black,code

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve