Nëntotali
0.00

Set Paisje Druri, 3 Pjesë

1.49 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Prodhuar nga druri i cilësisë së lartë me shtresë anti-rrëshqitëse.

  Pastrohen lehtë me dorë.

  Nuk preferohet të pastrohen në enëlarëse.

  Setin e enëve të drurit ju sygjerojm ta përdorni në kontakt me enët me material graniti, pasi që nuk i dëmtojnë ato.
 • set,paisje,druri

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve