Nëntotali
0.00

Set Porcelani, 24 Pjesë, 6 Persona, Santa Claus

39.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Me Koleksionin e Krishtlindjeve Santaclaus i markës sillni një humor të gëzuar pushimesh në shtëpinë tuaj.

  Bërë nga porcelani i imët, jo ​​i lehtë për tu thyer, përdoret i sigurt dhe i shëndetshëm, kompleti është i lehtë për tu pastruar, i sigurt në larje enësh, i sigurt në frigorifer dhe në mikrovalë.

  Koleksioni i enëve Santaclaus mund të kombinohet në mënyra të ndryshme me seritë tona të tjera të Krishtlindjeve, si p.sh. Krishtlindjet dhe pemët e Krishtlindjeve, dhe kupat e mëdha që përputhen me supë/sallatë janë gjithashtu të disponueshme nga ne.


 • set,porcelani,,santa,claus

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve