Nëntotali
0.00

Kuti me Kapak, për Ushqim, 3 Copë

5.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Me kapak të cilësisë së lartë; 

  Pamje moderne; 

  E ripërdorshme; 

  Miqësore me mjedisin; 

  Pa BPA; 

  E sigurt për ushqim; 

  E sigurt për pastrim në enëlarëse;

 • kuti,me,kapak,,per,ushqim,,3,copë

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve